Özgeçmiş

Ankara’da doğdum. Lisans öncesi eğitimlerimi Ankara’da tamamlamamın ardından 1998’de Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığım tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 2005 yılında tıp doktoru ünvanını aldım.

2005-2010 yılları arasında Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde ihtisasımı yaptım ve İç Hastalıkları uzmanlığını aldım.

2010 yılı içerisinde yapılan yan dal uzmanlık sınavı ile Turgut Özal Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalında yan dal uzmanlık sınavını kazanıp 2010-2014 yılları arasında gastroenteroloji alanında eğitim aldım. Bu süreçte birçok bilimsel programa katılarak eğitim alanımı genişletme fırsatı buldum.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve Ankara Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetimi yaptım.Özellikle Şanlıurfa’da endoskopik girişimler açısından çok farklı vakalara müdahale etme ve karaciğer hastalıkları takibi konusunda zor vakalara müdahele imkanım oldu. Bu süreç benim açımdan özellikle endoskopide zor vakalar ve ileri dönem karaciğer hastalıkları ile ilgili deneyim kazanmama neden oldu.

Kendi muayenehanemde çalışmaya başlayarak insanlara daha kaliteli bir hizmet sunmayı planladım. Eğitim hayatım boyunca Tıp alanında birçok kongre ve eğitime katıldım. Doğada vakit geçirmeyi, spor yapmayı ve kitap okumayı severim.